Quarrier & Manufacturer

Black Nobility

HAKKIMIZDA

SMM Madencilik olarak insan odaklı yaklaşıma sahip ve ileri teknoloji makinelerle üretim yapan, ayrıca taşlarının kalitesiyle öne çıkan bir firmayız.

Üretim
Covered area of 2,000 square meters, located in Industrial Zone of Konya Mainland manufacturing facility and Karaman / Kâzımkarabekir'de the stock and cutting area of 50,000 square meters/years with the activities to continue.

Maden Ocağımızda;

1 adet Ekskavatör, 1 adet Loader, 3 adet Dağ Kesme Makinesi, 4 adet Tel Kesme Makinesi, 2 adet Sondaj Makinesi, 1 adet Elektrikli Kompresör, 2 adet Titano, 2 adet Su yastığı

Fabrikamızda ise;
1 adet Silim Makinesi (3+12+1), 1 adet Yatay Yarma Makinesi, 1 adet Epoksi Hattı, 1 adet Trimming Makinesi, 2 adet Otomatik Çevirici, 2 adet Otomatik Ebatlama, 1 adet Kenar Kırma Makinesi, 1 adet Eskitme Makinesi, 2 adet Manuel Ebatlama Makinesi, 1 adet Mermer Silim Makinesi,1 adet Mermer Kesim Makinesi, 1 adet Ankraj Makinesi Ve bunlara ek olarak, son dönemde yapmış olduğumuz teknolojik yatırımlarla, müşteri ihtiyaçlarını daha iyi karşılayabilmek adına ocağımızda 3 adet ST Blok Ebatlama makinesi vardır. Böylece istenilen ebatlarda blok ve stripler daha hızlı bir şekilde, direkt olarak ocak üzerinden piyasaya sunulacaktır.

ÜRÜNLERİMİZ

Pasha Black
Pasha Black koyu siyah rengi ve çok yüksek cila tutuşu ile dikkati çekiyor. Siyahın asilliğini yansıtan taş tam bir proje taşıdır. Yurtiçi yurtdışı müşterilerimizin yoğun ilgi duyduğu kusursuz bir doğa güzelliği olan siyah taşımız bizi birçok projede temsil ediyor.

Pasha Grey
Pasha Grey taşımız çok kullanışlı ve sağlam bir yapıya sahiptir. Gri rengi ile özellikle Ortadoğu pazarında büyük ilgi görüyor. Sağlamlığından dolayı daha çok yer kaplamasında dış cephe ve asansör kaplamalarında mimarlarımızın tercihleri arasına giriyor.

Pasha Ice Grey
Pasha Ice Grey adlı ürünümüz gri ve beyaz renkli, sert ve desenli yapısı ile alıcıların büyük beğenisini ve ilgisini kazanıyor, Yer ve bina yüzeyi kaplamasında çok tercih ediliyor. Hindistan, İsviçre, İsrail gibi ülkelerde bir çok otel projesin de yerini almıştır. Çok fantastik bir yapıda olması neticesinde bu ülkelerdeki talep her geçen gün artmaktadır ve böylelikle son dönemlerde projelerin aranan taşı özelliğini kazanmıştır.

Referanslarımız
Bomonti Hilton Hotel İstanbul - 5 Stars
Sheraton Hotel Bursa - 5 Stars
Titanic Hotel Antalya - 5 Stars
Delphin İmperial Hotel Antalya - 5 Stars
Radison Blue Hotel Jaipur/İndia - 5 Stars
Özdilek A.V.M İstanbul
Kipa A.V.M Pendoria/Pendik/İstanbul
Kent Plaza Konya
The Grand Tarabya Hotel İstanbul
Max Royal Hotel Belek/Antalya
Golden Savoy Hotel Bodrum – 7 Stars
Swıss Hotel Bodrum – 5 Stars

FUARLAR

ÜRÜNLER

OCAKLAR

FABRİKA

UYGULAMALAR

İLETİŞİM

Adres

Tatlıcak Mah. Uzungeçit Sk. No:18
Karatay / Konya / Turkey

Ad, E-posta ve Mesajlarınızı girerek bizimle iletişime geçebilirsiniz.